Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Vyhľadávanie
V ponuke je 18 nehnuteľností.

Pomôžeme Vás s predajom, kúpou a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás
RD v Piešťanoch, k.ú Kocúrice /tichá lokalita/ s pozemkom až 51,33 árov
Top
Cena:
89 990,00 €
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Piešťany
Obec: Piešťany
Ulica: Kocurice
Kategória: Domy a vily
 
Stav objektu: pôvodný stav
Podlahová plocha: 144 m2
Plocha pozemku: 5133 m2
Energ. certifikát: neuvedené
Balkón: nie
Loggia: nie
Terasa: nie
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: JF139
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Miestna časť Kocurice je od centrálnej časti Piešťan vzdialená cca 5km a od obce Trebatice cca 2 km. Disponuje kompletnou technickou infraštruktúrou, ktorá obsahuje rozvody verejného vodovodu, plynu, elektrických rozvodov ako aj kanalizácie.

Rodinný dom v tvare L postavený z pálenej tehly, pozostáva z prednej obytnej časti (vrátane prístavby) a zadnej hospodárskej časti. Na pozemku je taktiež murovaná samostatná garáž na pozemku 17m2.

Dom bol daný do užívania v r. 1956, prístavba (zadná izba, WC a chodba ) v roku 1965. Na pozemku sa nachádza aj narážaná studňa 5m hlboká.

Dispozičné riešenie:

Prízemie:, dve predné izby, kuchyňa, kúpeľňa, schodisko zo suterénu, špajza, stredová chodba. Prístavba (1965) sa člení na menšiu chodbu, WC a zadnú izbu.

Suterén:  (pod kuchyňou kotolňa) sú taktiež rozvody studenej a teplej vody, plynový kotol Protherm, a novší zásobníkový ohrievač teplej vody (TÚV).

Vonkajšie omietky sú z brizolitu. Vnútorné omietky sú vápenné štukové. Vykurovanie je ústredné prostredníctvom 4 ks pôvodných radiátorov a 3 ks nových doskových radiátorov. Vybavenie kuchyne je kuchynskou linkou zo 70 rokoch dĺžky 450 cm s dvomi plastovými drezmi s novším kombinovaným šporákom a so šporákom na tuhé palivo s výlevkou. V kúpeľni je liatinová vaňa, vodovodné armatúry sú pákové (aj v kuchyni).

IS: elektrika, plyn, kanalizácia, mestská vody, studňa

Plocha: úžitková 144,3m2, zastavaná 128m2 (okrem hospodárskej časti budov), pozmok celkom 5133m2. Stav objektu: pôvodný stav. Cena 89 990 €

Možno si práve hovoríte, že je čas na zmenu a hľadáte obec, tú najlepšiu možnosť bývania pre Vás a Vašu rodinu. 

Je vašou prioritou zostať v blízkosti mesta, kde máte prácu, priateľov, svoje obľúbené koníčky a miesta, bez ktorých si neviete predstaviť život a zároveň však chcete vymeniť rušné mestské prostredie za pokoj, kde si budete môcť oddýchnuť, vyhnúť sa hluku, a kde na vás čaká príjemná atmosféra? 

Ak áno, tak ste na správnom mieste, neváhajte a dohodnite si obhliadku ešte dnes na tel 0918185857

Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácie Vášho nového priestoru.

 

Maklér:

makler
Jana Farkašová
+421911723462

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti