Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Vyhľadávanie
V ponuke je 25 nehnuteľností.

Pomôžeme Vás s predajom, kúpou a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás
NOVOSTAVBA - 2 kancelárie 50m2 v polyfunkčnej budove + 2x parkovacie miesto, alarm, klimatizácia
Cena:
9,00 €/m2/mesiac
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Šaľa
Obec: Šaľa
Ulica: J. Feketeházyho
Kategória: Komerčné priestory
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 50 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: JF154
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom 2 kancelárie spolu o výmere 50,44 m2 - kancelárske priestory nachádzajúce sa v novostavbe polyfunkčnej budovy na ulici J. Feketeházyho 3 v Šali. Budova poskytuje dostatok parkovacích miest a vynikajúcu polohu asi 20 metrov od centra mesta - pešej zóny.

Ide o dve vzájomne prepojené kancelárie  a zároveň so samostatným vstupom z chodby. Jedna kancelária má výmeru 23,25 m2 (na projektovej dokumentácii označená ako 2.18) a druhá kancelária má výmeru 27,19 m2 (na projektovej dokumentácii označená ako 2.19). V prípade potreby je možné kancelárie oddeliť priečkou.

Každá kancelária má klimatizáciu, podlahové kúrenie, rozvody pre internet, samostatné meranie spotreby elektrickej energie. Spoločné priestory administratívnej časti poskytujú sociálne zaradenia a kuchynku. Vlastnú kuchynku má aj kancelária č. 2.19.

Administratívna časť budovy je príjemným a kľudným miestom pre prácu, keďže sa prenajíma iba 7 kancelárií a táto časť budovy je využívaná iba desiatimi osobami. Budova je prístupná NON-STOP, zabezpečená alarmom.

Na prízemí polyfunkčnej budovy sa nachádza reštaurácia Pepper Inn, ktorá ponúka modernú, kvalitnú a zdravú kuchyňu. Prevádzka reštaurácie nijako neobmedzuje nájomcov kancelárskych priestorov, naopak celej budove dodáva štýl a atraktivitu. Ponúkané kancelárie sú orientované mimo akéhokoľvek ruchu reštaurácie alebo jej letnej terasy.

Platové podmienky: Nájomné je vo výške 9 Eur/m2/mesiac bez DPH. K nájomnému sa pripočítajú energie, ktoré sa platia zálohovo a vyúčtujú sa ročne podľa skutočnej spotreby. Pri podpísaní nájomnej zmluvy je potrebné zaplatiť jednomesačný nájom a dvojmesačnú kauciu.

V cene za prenájom je zahrnuté aj parkovanie (vyhradené 2 parkovacie státia) na parkovisku, ktoré je oddelené od ostatných parkovacích miest závorou.

Kancelárie sú k dispozícii po dohode okamžite a prenajímajú sa nezariadené. Po dohode s predchádzajúcim nájomcom je ale možné odkúpiť aj kancelársky nábytok, ktorý bol vyrábaný na mieru a momentálne sú ním zariadené ponúkané kancelárie, viď foto. 

Bližšie informácie ako aj dohodnutie obhliadky je možné kedykoľvek na telefónnom čísle 0903 133 156

Maklér:

makler
Jana Farkašová
+421911723462

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti