Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Vyhľadávanie
V ponuke je 21 nehnuteľností.

Pomôžeme Vás s predajom, kúpou a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás
Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu polyfunkčnú budovu (sklad, výroba, kancelárie) na komerčné využitie v priemyselnej časti mesta Trnava
Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Trnava
Kategória: Komerčné objekty
 
Podlahová od: 200 m2
Druh parkovania: neuvedené
ID inzerátu: JF171
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Pre konkrétneho klienta hľadáme na kúpu budovu polyfunkčnú (ideálne novostavba), kde by sa mali nachádzať priestory od cca 120m2 slúžiace ako sklad, cca 150m2 výrobné priestory a kancelárske priestory cca pre 20 ľudí odhadom 120m2

Pre priestory v administratívnej budove (polyfunkčnom objekte) s pozemkom od 1000-2000m2 vyhovujú lokality v priemyselnej časti mesta Trnava s dobrým napojením na R1 a D1.  (vyhovujúce Zavarská, Nitrianska, Priemyselná, Mikovíniho, či iné ulice potenciálom), s potrebným prístupom dodávkou priamo do skladových priestorov (garážová brána na diaľkové ovládanie), s parkovacími miestami (ideálne 8-10), dobrým prístupom pre nákladné auto. Do úvahy pripadá aj možnosť prispôsobenie si budovy podľa svojej potreby a predstáv.

Ponúknite svoje priestory, radi sa dohodneme na podmienkach predaja/kúpy. Podklady ako pôdorys, fotografie s podrobnými informáciami prosím zasielajte mailom, prípadne nás rovno kontaktujte. Vážny záujem!!!

Ak sa popis na 100% nezhoduje s Vašou nehnuteľnosťou, nevadí, možno má iné benefity, ktoré náš klient ocení. Budeme radi za každú ponuku. Náš stály klient má prípadne záujem aj o kúpu pozemku od 1200-2000m2 vhodného na výstavbu administratívnej budovy so skladovým priestorom/halou, prípadne pozemok so straším domom, objektom.

Bližšie informácie ako aj dohodnutie si obhliadky nehnuteľnosti volajte na telefónne číslo +421904290530.

Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho priestoru.

Maklér:

makler
Jana Farkašová
+421911723462

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti