Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Vyhľadávanie
V ponuke je 17 nehnuteľností.

Pomôžeme Vás s predajom, kúpou a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás
PREDAJ - STAVBA administratívnej budovy so skladom
Cena:
dohodou
Kraj: Trnavský kraj
Okres: Trnava
Obec: Trnava
Ulica: Zavarská
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: vo výstavbe
Podlahová plocha: 279 m2
ID inzerátu: JF173
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

INVESTIČNÁ PRÍLEŽITOSŤ: VÝSTAVBA NAPREDUJE - STAVBA administratívnej budovy so skladom „v uzatvorenom areáli s privátnym vstupom, výborné napojenie na R1 a D1 na Zavarskej ulici.

Tehlová 3 podlažná stavba s využitím pre sídlo firmy rozloha pozemku 1171m2 / šírka a pozemku 26 m / zastavaná plocha 279 m /

Dispozične pozostáva: vstupná chodba so vstupom na do sklad o rozlohe 67 m2  výška skladu 4 m. / brána na ovládanie o výške 3,20 m 

na každom podlaží sa nachádza vyhradený priestor na kuchyňu, sprchy, toalety, technickú miestnosť. Celý objekt na 3 podlažia.

Výstavba objektu začala v roku 2018. Betónová prístupová cesta s uzamykateľnou bránou na ovládanie s 24 hodinovým prístupom. 

V cene je zahrnuté:hrubá stavba, pozemok, spoluvlastnícky podiel na prístupovej ceste, brána na ovládanie, plastové okná, plastové dvere, predpríprava na vonkajšie elektrické žalúzie, zateplenie minerálnou vatou o hrúbke 15 mm, bleskozvody, predpríprava elektriny. 

Objekt je možné dokončiť za príplatok, podľa požiadaviek budúceho kupujúceho. Pre predstavu sme pre Vás pripravili 3D vizualizáciu Vašich nových priestorov

Výhodou pre budúceho majiteľa je že sa dá prenajať  pre viaceré spoločnosti , nakoľko variabilita priestoru to umožňuje.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio.

Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho nového priestoru.

Maklér:

makler
Jana Farkašová
+421911723462

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti