Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Vyhľadávanie
V ponuke je 31 nehnuteľností.

Pomôžeme Vás s predajom, kúpou a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás
Kancelárske priestory 97m2 v centre Bratislavy v cca 10r. polyf. budove, s balkónom a parkovacím miestom v garáži, okamžite voľné k prenájmu
Cena:
900,00 €/mesiac
Kraj: Bratislavský kraj
Okres: Bratislava I
Obec: Bratislava-Staré Mesto
Ulica: Leškova
Kategória: Komerčné priestory
 
Stav objektu: novostavba
Podlahová plocha: 97 m2
Druh parkovania: garážové státie
ID inzerátu: JF187
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory v cca 10-ročnej novostavbe - polyfunkčnej budovy na ulici Leškova 3/A v Bratislave, v mestskej časti Staré Mesto. Ponúkané priestory na nachádzajú na 1. poschodí budovy, ktorá má vynikajúcu polohu pri hlavnej železničnej stanici, na križovatke Štefánikovej, Pražskej a Šancovej ulice. Pešia dostupnosť do centra mesta. Budova sa vyznačuje výbornou dopravnou dostupnosťou, vlastným autom alebo MHD. Pred budovou sa nachádza verejné parkovisko, vhodné na parkovanie aj pre klientov. K prenajímanému kancelárskemu priestoru patrí jedno parkovacie miesto v podzemnej garáži.  

Kancelársky priestor je vedený ako nebytový priestor, avšak stavebne bol realizovaný ako byt, preto sa v ňom nachádza aj kúpeľňa a plne vybavená kuchynská linka so vstavanými spotrebičmi (varná doska, umývačka riadu, elektrická rúra). Výmera celého priestoru je 96,38 m2 a pozostáva z nasledovných miestností: predsieň – 4,83 m2, kuchyňa s obývačkou – 51,96 m2 – používané ako veľká open space kancelária, špajza – 2,65 m2 – používané ako archív/serverovňa, samostatné WC – 1,65 m2, chodba – 3,44 m2, kúpeľňa s vaňu, WC, umývadlom a práčkou – 4,30 m2, balkón – 6,07 m2, kancelária – 12,99 m2, kancelária – 14,85 m2

Všetky kancelárie majú prístup na balkón.

Priestor má prístup k pevnej telefónnej linke a k internetu. Priestor je vybavený klimatizáciou, alarmom a kamerovým systémom.

Poloha jednotlivých miestností je vyznačená v pôdoryse. Priestor je momentálne užívaný nájomcom avšak v súlade s dohodou s ním je priestor k dispozícii ihneď.

Nájomné  za celý priestor vrátane parkovacieho miesta v podzemnej garáži je 900 Eur/mesiac bez DPH. K nájomnému sa pripočítajú energie, ktoré sa platia zálohovo a vyúčtujú sa ročne podľa skutočnej spotreby.

Bližšie informácie ako aj dohodnutie si obhliadky nehnuteľnosti volajte na telefónne číslo +421903 133 156.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio.

Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho nového priestoru.

Maklér:

makler
Jana Farkašová
+421911723462

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti