Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Vyhľadávanie
V ponuke je 9 nehnuteľností.

Pomôžeme Vás s predajom, kúpou a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás
PRENÁJOM – Nebytové priestory o výmere 124 m2 / ul.Jesenského Šaľa
Cena:
dohodou
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Šaľa
Obec: Šaľa
Ulica: Jesenského
Kategória: Komerčné objekty
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 124 m2
ID inzerátu: JF215
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Hľadáte miesto na Vaše podnikanie? Napríklad kancelárske alebo iné nebytové priestory? 

Máme pre Vás na prenájom 3 miestnosti spolu o rozlohe 124 m2, ktoré sa nachádzajú v tichej lokalite na Jesenského ulici v Šali, len pár minút do centra mesta. K dispozícii je v prípade potreby možné prenajať skladový priestor o rozlohe 160 m2. Nie je to podmienkou. 

POPIS: Objekt je uzavretý, čo zaručuje vysokú mieru súkromia, avšak so vstupom 24 hod denne podľa potreby. Nájomníci aj zákazníci majú k dispozícii bezstarostné parkovanie pre 2-3 autá priamo pred budovou v uzatvorenom areáli, pričom bránu pohodlne otvoríte diaľkovým ovládaním.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Administratívne priestory s vlastným sociálnym zázemím sú pre lepšiu predstavu dispozične zakreslené v pôdoryse, ktorý sa nachádza v galérii inzerátu.

Ide 3 miestnosti o rozmeroch: 1.miestnosť - 18,20 m2, 2.miestnosť s trezorom a s kuchynským kútikom - 36,30 m2 a 3.miestnosť- 22,20 m2, zádverie, kuchynka s kuchynskou linkou, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. 

VÝHODY: Voľný ihneď, dlhodobý prenájom, parkovanie na 3 autá. Vstup do objektu je možný 24/7. Tichá lokalita len pár minút do centra mesta.

POŽIADAVKY: 2 x mesačný depozit.  

CENA za komplet dohodou  (vrátane vody, plynu - kúrenia/nový plynový kotol) + elektrika (cca 100 €/mesiac bez DPH/mesiac).

Obhliadky možné po dohode kedykoľvek. Našim cieľom je prispôsobiť sa Vašim potrebám a získať dlhodobého spokojného nájomcu.

Zdarma Vám pripravíme dispozičné riešenie priestoru s 3D vizualizáciami nábytku a poradíme Vám s výberom kancelárskeho nábytku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio.

Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný.

Maklér:

makler
Jana Farkašová
+421911723462

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti