Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Vyhľadávanie
V ponuke je 12 nehnuteľností.

Pomôžeme Vás s predajom, kúpou a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás
PRENÁJOM – Kancelárske priestory v uzatvorenom objekte / ul.Jesenského Šaľa
Cena:
650,00 €/mesiac
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Šaľa
Obec: Šaľa
Ulica: Jesenského
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 74 m2
ID inzerátu: JF216
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Novinka, máme pre Vás na prenájom priestory o rozlohe 74m2 v prízemnej administratívnej budove so samostatným vstupom v uzavretom objekte, s prístupom 24 hod. denne podľa potreby. K dispozícii je v prípade potreby možné prenajať ďalšie miestnosti o rozlohe 50 m(vyčiarkané v pôdoryse oranžovou farbou) spolu 124ma skladový priestor o rozlohe 160 m2 (nie je však podmienkou). Našim cieľom je prispôsobiť sa Vašim potrebám a získať dlhodobého spokojného nájomcu. Inzerované priestory sa nachádzajú v tichej lokalite na Jesenského ulici v Šali, len pár minút od centra mesta.

POPIS: Objekt je uzavretý, čo zaručuje vysokú mieru súkromia. Nájomníci aj zákazníci majú k dispozícii bezstarostné parkovanie pre 2 autá priamo pred budovou v oplotenom areáli, pričom bránu pohodlne otvoríte diaľkovým ovládaním.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: Administratívne priestory s vlastným sociálnym zázemím sú pre lepšiu predstavu dispozične zakreslené v pôdoryse, ktorý sa nachádza v galérii inzerátu.

Ide o 2 kancelárie o rozmeroch (1.miestnosť -22,20 m2, 2.miestnosť s trezorom-18,20 m2), archív, zádverie, kuchynku, kúpeľňu so sprchovým kútom a toaletou. 

VÝHODY: voľné ihneď, dlhodobý prenájom, vstup do objektu je možný 24/7, vzdialenosť do centra mesta len pár minút. Ideálne miesto pre ľudí, ktorí hľadajú príjemné a ľahko dostupne miesto pre svoju prácu.

POŽIADAVKY: 2 x mesačný depozit

CENA za mesačný nájom priestorov o výmere 74m2 = 650,-€ bez DPH . V cene nájmu je zahrnutá voda, vodné stočné, plyn (plynové kúrenie - nový kotol). V nájomnom nie je zahrnutá elektrika podľa aktuálnej spotreby, ktorá sa mesačne vyučtováva na základe stavu na meračoch priamo v priestoroch (odhadovane to činí cca 60,-€ bez DPH /mesiac). Stavy elektromera budú riadne zaevidované v protokole o odovzdaní priestorov do užívania, čo Vám zaručí dostatočný prehľad nad vlastnou aktuálnou spotrebou..

Obhliadky možné po dohode kedykoľvek.

Zdarma Vám pripravíme dispozičné riešenie priestoru s 3D vizualizáciami nábytku a poradíme Vám s výberom kancelárskeho nábytku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio.

Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný.

 

Maklér:

makler
Jana Farkašová
+421911723462

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti