Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Vyhľadávanie
V ponuke je 12 nehnuteľností.

Pomôžeme Vás s predajom, kúpou a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás
PRENÁJOM – Priestory ideálne pre firmy / ul.Jesenského Šaľa
Cena:
dohodou
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Šaľa
Obec: Šaľa
Ulica: Jesenského
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 50 m2
ID inzerátu: JF217
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Ponúkame na prenájom kancelárske priestory o rozlohe 50 m2 v tichej lokalite na Jesenského ulici v Šali, len pár minút do centra mesta. Priestory majú vlastný vstup a sú vhodné pre firmy, ktoré hľadajú tiché prostredie s kompletným zázemím.

K dispozícii je v prípade potreby za príplatok možné prenajať ďalšie kancelárske priestory o výmere 74 m2, ktoré sú zakreslené na pôdoryse v galérii a taktiež skladový priestor o rozmere 160 m2. Nie je to podmienkou.

Objekt je uzavretý, čo zaručuje vysokú mieru súkromia, avšak so vstupom 24 hod denne podľa potreby. Nájomníci aj zákazníci majú k dispozícii bezstarostné parkovanie pre 2-3 autá priamo pred budovou v uzatvorenom areáli, pričom bránu pohodlne otvoríte diaľkovým ovládaním.

Priestory sú dispozične riešené ako 2 kancelárie: miestnosť 3 s kuchynským kútom o výmere 17,50 m2 a miestnosť 4 o výmere - 18,20 m2 plus zádverie, kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou. 

Zdarma Vám pripravíme dispozičné riešenie priestoru s 3D vizualizáciami nábytku a poradíme Vám s výberom kancelárskeho nábytku.

VÝHODY: priestory sú IHNEĎ VOĽNÉ, dlhodobý prenájom zaručený, parkovanie v uzatvorenom areáli, brána na diaľkové ovládanie, vstup do objektu NON-STOP. Vzdialenosť do centra mesta len pár minút. Ideálne miesto pre ľudí, ktorí hľadajú príjemné a ľahko dostupne miesto pre svoju prácu.

POŽIADAVKY:  Pri podpise nájomnej zmluvy sa platí dvojmesačné nájomné ako depozít plus prvý nájom.

CENA za mesačný nájom priestorov o výmere 50m2 dohodou. V cene nájmu je zahrnutá voda, vodné stočné, plyn (plynové kúrenie - nový kotol). V nájomnom nie je zahrnutá elektrika podľa aktuálnej spotreby, ktorá sa mesačne vyúčtováva na základe stavu na merači priamo v priestoroch (odhadovane to činí cca 40,-€ bez DPH /mesiac). Stav elektromera bude riadne zaevidovaný v protokole o odovzdaní priestorov do užívania, čo Vám zaručí dostatočný prehľad nad vlastnou aktuálnou spotrebou.

Obhliadky možné po dohode kedykoľvek.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio.

Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný. Máme pre Vás doplnkovú službu 3D vizualizácia Vášho nového priestoru.

Maklér:

makler
Jana Farkašová
+421911723462

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti