Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Reality Rstudio
Reality Rstudio Vám ušetrí veľa času, nervov a v konečnom dôsledku aj peňazí.
Vyhľadávanie
V ponuke je 9 nehnuteľností.

Pomôžeme Vás s predajom, kúpou a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás
DLHODOBÝ PRENÁJOM – VIAC účelové priestory o výmere 124 m2 / ul. Jesenského, Šaľa
Cena:
dohodou
Kraj: Nitriansky kraj
Okres: Šaľa
Obec: Šaľa
Ulica: Jesenského
Kategória: Komerčné a prevádzkové priestory
 
Stav objektu: kompletná rekonštrukcia
Podlahová plocha: 124 m2
ID inzerátu: 15
  

Popis ponúkanej nehnuteľnosti:

Hľadáte miesto na Vaše podnikanie? Napríklad kancelárske alebo iné nebytové priestory? 

Prenájom nebytové priestory spolu o výmere 124m2, ktoré pozostávajú zo vstupnej chodby - zádveria, kuchynky, kúpeľne s WC, archívu a 3 miestnosti – (pričom miestnosť č. 2 má trezor a vlastný kuchynský kútik). V prípade potreby je možné prenajať si aj skladový priestor o rozlohe 160 m2, no nie je to podmienkou. Nebytové priestory sa nachádzajú v tichej lokalite na Jesenského ulici v Šali, len pár minút do centra mesta, ktoré Vám poskytnú príjemné a kľudné miesto pre prácu.

POPIS: Objekt je uzavretý, čo zaručuje vysokú mieru súkromia. Nájomníci aj zákazníci majú k dispozícii bezstarostné parkovanie pre 2-3 autá priamo pred budovou v oplotenom areáli, pričom bránu pohodlne otvoríte diaľkovým ovládaním.

DISPOZIČNÉ RIEŠENIE: 
- 3 miestnosti o rozmeroch: 1.miestnosť - 18,20 m2, 2.miestnosť s trezorom a s kuchynským kútikom - 36,30 m2 a 3.miestnosť- 22,20 m2
- vstupná chodba - zádverie
- kuchynka s kuchynskou linkou
- kúpeľňa so sprchovým kútom a toaletou

Administratívne priestory s vlastným sociálnym zázemím sú pre lepšiu predstavu dispozične zakreslené v pôdoryse, ktorý sa nachádza v galérii inzerátu.

VÝHODY:  priestory sú IHNEĎ VOĽNÉ, dlhodobý prenájom zaručený, parkovanie pre 2-3 autá v uzatvorenom areáli, brána na diaľkové ovládanie, vstup do objektu NON-STOP. Vzdialenosť do centra mesta len pár minút. Ideálne miesto pre ľudí, ktorí hľadajú príjemné a ľahko dostupne miesto pre svoju prácu.

POŽIADAVKY:  2 x mesačný depozit

CENA za mesačný nájom priestorov o výmere 124m je dohodou. V cene nájmu budú zahrnuté poplatky za vodu, vodné stočné, plyn (plynové kúrenie - nový kotol). V nájomnom nie je zahrnutá elektrika podľa aktuálnej spotreby, ktorá sa mesačne vyúčtováva na základe stavu na meračoch priamo v priestoroch (odhadovane to činí cca 100,-€ bez DPH /mesiac). Stavy elektromerov budú riadne zaevidované v protokole o odovzdaní priestorov do užívania, čo Vám zaručí dostatočný prehľad nad vlastnou aktuálnou spotrebou.

Obhliadky možné po dohode kedykoľvek. Našim cieľom je prispôsobiť sa Vašim potrebám a získať dlhodobého spokojného nájomcu.

Zdarma Vám pripravíme dispozičné riešenie priestoru s 3D vizualizáciami nábytku a poradíme Vám s výberom kancelárskeho nábytku.

© Text a fotografie sú autorským dielom a majetkom realitnej kancelárie Rstudio.

Naša realitná kancelária REALITY Rstudio, s.r.o. Vám zabezpečí pre svojich klientov všetko od A po Z, vďaka čomu budete mať menej starostí a viacej radostí pri kúpe, predaji a prenájmu Vašej novej nehnuteľnosti. A ani po dokončení našej spolupráce nám nebudete ľahostajný.

Maklér:

makler
Jana Farkašová
+421911723462

Kontakt:

Mám záujem o ďalšie informácie.
Mám záujem o obhliadku nehnuteľnosti.
Navrhujem cenu ... EUR.
Podobné nehnuteľnosti