Vyhľadávanie
V ponuke je 12 nehnuteľností.

Pomôžeme Vás s predajom, kúpou a prenájmom Vašej nehnuteľnosti.

Kontaktujte nás

Provízia realitnej kancelárie

Výška sprostredkovateľskej odmeny sa nedá  určiť presne, zväčša závisí od dohody. Odporúčame percentuálnu odmenu 3-5 % samozrejme je to vecou dohody a závisí to od náročnosti obchodného prípadu. Spravidla máme v sprostredkovateľskej provízii  zahrnutú  obhliadka nehnuteľnosti, určenie predajnej ceny /trhovej/, preverenie nehnuteľnosti, vypracovanie ponuky, marketing – internet, letáky, obhliadky s potencionálnymi záujemcami o kúpu a v neposlednom rade kompletný právny servis potrebný k prevodu nehnuteľnosti. My Vám vieme  v prípade potreby zabezpečiť znalecký posudok cez znalcov akceptovateľných v  bankách. V neposlednom rade Vám vieme zabezpečiť vybavenie hypotekárneho úveru s najvýhodnejšími podmienkami pre Vás .

Provízia je odmena za vykonanú prácu realitnej kancelárie a preto máme nárok na túto odmenu až po ukončení celého obchodného prípadu. V prípade, ak nehnuteľnosť nepredáme, nevzniká nám nárok na províziu, ani na úhradu nákladov spojených s  vyhľadávaním klienta (inzercia, podklady, obhliadky s klientmi a pod.)

DOPLNKOVÁ SLUŽBA: vypracovanie 3D vizualizácie Vašej novej nehnuteľnosti.

Navrhujeme interiérový dizajn a ergonomické priestory, ktorými pomáhame našim klientom zlepšiť a zjednodušiť ich životy pri bežných každodenných činnostiach. Tvoríme originálny dizajn šitý na mieru, ktorý nie je len moderný a ergonomický, ale hlavne praktický. Naše projekty interiérov navrhujeme tak, aby boli do posledného detailu jedinečnými dielami - či ide o rekonštrukciu malého bytu, návrh kancelárie, projekt viacposchodovej rodinnej vily alebo o návrh interiéru kompletných firemných priestorov. Na prvom mieste je u nás Vaša radosť a spokojnosť s novým interiérom.

Tešíme sa na spoluprácu, tím Rstudio